0 850 303 8793 0 553 048 9472 bilgi@kusadasiwebdizayn.com
Turizm Sitesi

Sektörün profesyonelleri için geliştirilen bir sistemdir. Günlük tur, kıyı tur, paket tur, transfer hizmetleri, mavi yolculuk turları, alt acente sistemi, dinamik paket sistemi ve gelişmiş otel arama sistemi içerir.

Dinamik paket sistemi ile müşteriniz otelini, uçak biletini ve transferini aynı anda tek ödeme ile alabilir. Tek tek üründen kar etmek yerine, sepet üzerinden kar edersiniz.

Alt acente sistemi ile acentelerinize şifre verebilir ve web sitenizdeki acente panelinden sizin ürünlerinizi, onlara özel komisyon oranları ile almalarını sağlayabilirsiniz. Cari hesap takibi, talep oluşturma, talep cevaplama, sohbet ekranları ile acenteleriniz ile aranızdaki tüm işlemleri kayıt altında tutabilirsiniz. 

Oteller için gelişmiş arama sistemi, otel özelliklerine göre filtreleme seçenekleri içerir ve toplam konaklama fiyatları daha otel araması yapılırken hesaplanmış olur. Ayrıca otellerin yerlerini arama ekranında otel üzerinde gösterebilirsiniz.

Muhasebe sistemi alt acente ve out going için gerekli muhasebe ekranlararına sahiptir. Komisyon hesapları, yurtdışı hizmetlerinin KDV farklılıkları gibi birçok detay bu sistemde mevcuttur. Bu sistemde acente grupları oluşturabilirsiniz. Acente gruplarına özel fiyat girebilir, kontenjan belirtebilir veya komisyon oranı tanımlayabilirsiniz. 

Kuşadası Web Dizayn Turizm sitesi ile firmanıza özel tasarım yapılır. Tasarım üzerinde dilediğiniz değişiklik yapabilir ve dilediğiniz şekilde kendiniz eklemeler yapabilirsiniz. Bu versiyon ile birlikte XML entegrasyonları kullanabilirsiniz. Hotelspro otel ve iati.com uçak bileti XML sistemlerini kullanabilirsiniz. XML üzerinden gelen ürünleri, alt acentelerinize satabilirsiniz. Örneğin acenteniz oteli sizde alırken, uçak biletini XML entegrasonu kullanılarak iati.com üzerinden alabilir. Ancak acente işlemin bu şekilde ilerlediğini bilmez. Aynı şekilde IATA üyesi iseniz Galileo GDS üzerinden bilet satabilirisniz. XML entegrasyonları bu versiyonda ekstra modül olarak yer almaktadır.Size gelişmiş bir SEO alt yapısı sunar. Sistem site içi SEO çalışmaları konusunda son derece yetkindir ve birçok başarılı örneği bulunmaktadır.Kuşadası Web Tasarım Arayınız